II niedziela po Narodzeniu Pańskim

2.01.2022 r.

„Słowo Wcielone wśród nas zamieszkało” (Ps 147)

Dziś na zakończenie Mszy św. chwila adoracji przed Najświętszym Sakramentem, zamiast kazania.

W najbliższym tygodniu w czwartek wspominamy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli – w tym dniu niedzielny porządek Mszy św. – błogosławienie kredy i kadzidła.

W piątek przypada I. piątek miesiąca, na Mszy św. o godz. 18 00 okazja do pierwszopiątkowej komunii św. (tradycyjnej zbiorczej spowiedzi nie będzie, bo była dwa tygodnie temu, ale kto chciałby skorzystać z sakramentu pokuty, to jest ta możliwość codziennie, 30 minut przed Mszą św.).

W przyszłą niedzielę Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego.

W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pogrzebu proszę kontaktować się z siostrą zakrystianką.

Jutro, 3.stycznia Msza św. poranna rozpocznie się wyjątkowo o godz. 7 40.

Parafianom z Burowa 1, 2, 3 dziękujemy za sprzątanie naszej kaplicy i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższym tygodniu o sprzątanie kaplicy w Balicach i pod wiatą prosimy parafian z Burowa 4, 5, 5a.

Dziękujemy parafianom z ul. Długiej 51 za sprzątanie kaplicy w Szczyglicach i ofiarę na kwiaty, w tym tygodniu o sprzątanie tej kaplicy prosimy parafian z ul. Długiej 82.

Życzmy sobie w tym nowym roku, Bożego pokoju w sercach i wszelkich błogosławieństw: zdrowia, pogody ducha i wzajemnej życzliwości, a przede wszystkim dystansu do wszystkiego, także do siebie. Szczęść Boże.