VI Niedziela Wielkanocna 2023 r.

VI Niedziela Wielkanocna

14.05.2023 r.

„Niech cała ziemia chwali swego Pana” Ps (66)

Dziś nabożeństwo majowe o godz. 1600, a w tygodniu o godz. 1730. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

W najbliższym tygodniu, we wtorek wspominamy święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W poniedziałek, wtorek, środę modlimy się o dobre urodzaje i za kraje głodujące (dawne „dni krzyżowe”).

W piątek, z racji III. piątku miesiąca, koronka do Bożego miłosierdzia zaraz po odśpiewaniu Litanii do Matki Bożej, a po Mszy św. spotkanie sympatyków i przyjaciół Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Dziękujemy rodzicom dzieci które w tym roku przystąpiły do I. Komunii św. za złożoną, przy okazji tej uroczystości, ofiarę na kontynuowanie prac wykończeniowych w naszym kościele i wokół kościoła.

Zapraszamy w najbliższy wtorek do kancelarii parafialnej, po Mszy św. wieczornej, tych spośród uczniów kl. VI i VII, uczęszczających na spotkania przed bierzmowaniem, którzy jeszcze nie dotarli w miniony wtorek i czwartek a chcieliby zakończyć przed wakacjami semestr przygotowań.

Tematem „Gościa Niedzielnego” jest Kościół marzeń.

Dziękujemy parafianom z ul. Kmity 10 za sprzątanie kaplicy w Szczyglicach i ofiarę na kwiaty, w tym tygodniu o sprzątanie tej kaplicy prosimy parafian z ul. Kmity 8.

8/2023  Mariusz Szałaśny i Paulina, Anna Lipiarz, zam. w Balicach