XIII niedziela zwykła

26.06.2022 r.

„Pan mym dziedzictwem, moim przeznaczeniem.” (Ps 16)

Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 1600, a w tygodniu o godz. 1730 i zaraz po nim Msza św.  

W najbliższym tygodniu wspominamy:
-we wtorek św.  Ireneusza biskupa i męczennika,
-w środę uroczystość ś.ś. Apostołów Piotra i Pawła, nie jest to święto obowiązkowe, ale ze względu na dobro duchowe wiernych będą odprawione Msze św. rano o godz. 730 i o godz. 1800. Składka z tej uroczystości przeznaczona jest na „świętopietrze”, to znaczy na potrzeby i wsparcie działalności Stolicy Apostolskiej. 

W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych, w piątek, z racji I. piątku miesiąca odwiedziny chorych z sakramentami świętymi od godz. 800, a po południu okazja do spowiedzi świętej w Szczyglicach od godz. 1615 i zaraz po niej Msza św., a w Balicach od godz. 1700 do 1800 i Msza św. z Litanią do Serca Pana Jezusa na zakończenie.

W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi, o godz. 1730, z różańcem.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Instytutu Zootechniki za nieodpłatne przekazanie naszej parafii 50. egzemplarzy albumu „Balice nasze dziedzictwo”.

W „Gościu Niedzielnym” – „Nie dla kompromisów, kosztem terytorium Ukrainy” uważa szef dyplomacji Watykańskiej, który przyznaje, że dotknięcie konfliktu na miejscu zmienia sposób patrzenia.

Parafianom z ul. Wesołej 20 i 24 dziękujemy za sprzątanie naszej kaplicy i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższym tygodniu o sprzątanie kaplicy w Balicach i pod wiatą prosimy parafian z ul. Wesołej 23 i 26. Dziękujemy także parafianom z ul. Nad Rudawą 18 za sprzątanie kaplicy w Szczyglicach i ofiarę na kwiaty, w tym tygodniu o sprzątanie tej kaplicy prosimy parafian z ul. Nad Rudawą 16.